Keratokonus hastalarına müjde

Keratokonus hastalarına müjde

Kontakt Lens ve Oküler Yüzey Kongresi’ni Türkiye’de düzenledi

Avrupa Kontakt Lens Derneği (ECLSO), Kontakt Lens ve Oküler Yüzey Kongresi’ni Türkiye’de düzenledi. Kongre sırasında kontakt lens ve oküler yüzey alanındaki yenilikler ve güncel yaklaşımlar paylaşıldı.    Avrupa Oftalmolojist Birliği’ne bağlı olan Kontakt Lens Derneği (ECLSO), 16-17 Ekim 2015 tarihleri arasında İzmir’de Kontakt Lens ve Oküler Yüzey Kongresi’ni gerçekleştirdi. Kongre’ye Avrupa ve Türkiye’den birçok önemli konuşmacı katıldı.    

VSY Biotechnology de yeni bir yapılanma içinde olduğu Kontakt Lens bölümü ile kongrede yer alarak, yeni ürünleri EyeBrid Silicone Hybrid Lensleri hakkında katılımcıları bilgilendirdiler. Yurtiçi Oftalmoloji İlaç Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Karlı ve Kontakt Lens Bölge Satış Müdürü Emre Kılıçaslanoğlu, VSY Biotechnology standını ziyaret eden uzmanlara yenilikleri anlattılar.    

KERATOKONUS HASTALARI’NA MÜJDE    

Fransız Laboratoire-LCS firmasının Keratokonus hastaları için geliştirdiği Eyebrid Silicone Hybrid Lens’ler en çok ilgi gören teknolojiler arasındaki yerini aldı. EyeBrid Silicone Hybrid Lens sayesinde keratokonus hastaları  kolay uygulama ve konfor avantajlarını, görme kalitesinden taviz vermeden yaşayabilecekler.

Gönder
Diğer Haberler
Enerji