Piyasa Hareketlerinde Teknik Analiz

Piyasa Hareketlerinde Teknik Analiz

4 Kasım 15:45 – 16:30

Profesyonel iş hayatına 1991 yılında yatırım danışmanı olarak başlayan ve 24 yıldır farklı görevlerde sorumluluklar üstlenen Ahmet Mergen, 2008 yılından bu yana stratejist olarak görev yapmış ve 2014 yılından beri çalıştığı Destek Menkul Değerler ’de yakın dönemdeki atama sonucu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Galatasaray Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamasının ardından 1975 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezunu olan Ahmet Mergen, 1984 yılında California LongBeach Üniversitesi’nden Yüksek Makine Mühendisliği derecesini ve Los Angeles West Coast Üniversitesinden Yüksek Yöneticilik derecesini aldı. 1991 yılında Türkiye’ye dönen Mergen, portföy yönetimi, yatırım fonu yöneticiliği, aracı kurum şube müdürlüğü ve stratejist pozisyonlarında görev almanın yanında, yazılı ve görsel medyada para piyasaları ve borsa üstüne teknik analize dayalı yorumlar yapmaya devam etmektedir.

Teknik analiz konusunda “Grafiklerle Borsa - Teknik Analiz, Kurtlarla Tango - Süper Teknik Analiz, Kurt Kapanı, Fibonacci, Mumların Gizemi, İchimoku Bulutu” olmak üzere yazarlığını yaptığı 6 kitabı bulunan Mergen, piyasalar hakkındaki görüşlerini görsel ve yazılı medyada yaptığı yorumlar ile paylaşıyor. Destek Menkul’ün hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında 7 kitaptan oluşan Finansal Okur Yazarlık Yayınlarında katkısı bulunan Mergen, “Destek-Direnç Ne Ola ki?” isimli kitabı ile de büyük ilgi ve beğeni toplamıştır.

 

Kongreye ücretsiz üye olmak için tıklayınız: https://goo.gl/oYQGYL 


Kongreye indirimli Vip Üyelik için  tıklayınız: https://goo.gl/forms/09jmtIWA36IOFTEZ2

Gönder
Diğer Haberler
Enerji